Opbergbox Emely - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte opbergbox Emely uit massief dennenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.5 |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL16901010 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 89,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 53,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij deze mooie opbergbox hou je de kinderkamer of je eigen slaapkamer altijd netjes op orde. Weg met speelgoed en andere spullen die overal in huis rondslingeren! Je zal ervan versteld staan hoeveel er in de box past. Bovendien is de kist uitgerust met wieltjes, waardoor je hem heel gemakkelijk kan verplaatsen. De opbergbox is vervaardigd uit massief dennenhout.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink