Buffetkast Chester - 4 deuren & 1 lade - indigo/marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Buffetkast Chester 120x59x140cm uit spaanplaat met afwerking in indigoblauw. Met een bovenblad in imitatiemarmer. Met vier deuren & één lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 88.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken voorraadkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB120460 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Blauw |
| Breedte Product - cm | 58,80 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,20 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
Creëer een keuken die zowel functioneel als stijlvol is met de prachtige collectie Chester. De combinatie van de diepblauwe tint, het bovenblad in marmerlook en de goudkleurige accenten zorgen voor een verfijnde uitstraling die elke keuken een luxe gevoel geeft. Deze buffetkast is gemaakt uit spaanplaat, met afwerking in melamine. De kast is uitgerust met vier deuren met daarachter in totaal vijf legplanken. Hierdoor heb je voldoende ruimte om je glazen, servies en ander keukenmateriaal op te bergen. Dankzij de lade heb je ook plaats voor je bestek en keukenhulpjes. Combineer met de overige keukenkasten Chester voor een harmonieus geheel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA