Buffetkast Urbain - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Buffetkast Urbain met heel wat opbergruimte, gemaakt van spaanplaat, afgewerkt in hoogglans grijs.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 68.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3375 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 44,30 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 185,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met buffetkast Urbain in je keuken of eetplaats beschik je over heel wat extra opbergruimte. Deze kast in hoogglans grijs is gemaakt van spaanplaat en beschikt over 4 deuren in verschillende afmetingen, een lade en een open compartiment waarin je bijvoorbeeld je microgolfoven kan plaatsen. In het midden is er nog plaats voor ander klein elektro zoals een koffieapparaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot