Bureau Coral - 100% MELAMINE - Wit - 140 x 153,8 x 60 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 50.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| PC-geschikt | Nee |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG731WAT3812 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 153,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een perfecte studieomgeving met ons Scandinavisch bureau
Verander je studieruimte in een oase van productiviteit en stijl met ons Scandinavische bureau. Dit bureau, dat met de grootste zorg en aandacht voor detail is gemaakt, is ontworpen om je leerervaring te verbeteren en een serene sfeer te creëren die je inspireert om nieuwe hoogten te bereiken.
Dompel jezelf onder in de schoonheid van scandinavisch design
Met zijn strakke lijnen en minimalistische esthetiek combineert ons bureau functionaliteit moeiteloos met elegantie. Het strakke wit en cordoba kleurenschema voegt een vleugje verfijning toe aan elke kamer, waardoor het een perfecte aanvulling is voor je huis of kantoor.
Blijf georganiseerd en geconcentreerd met voldoende opbergruimte
Met talloze planken en extra opbergmogelijkheden biedt ons bureau voldoende ruimte om al je boeken, schrijfgerei en studiemateriaal netjes georganiseerd op te bergen. Zeg vaarwel tegen rommel en afleiding en hallo tegen een rommelvrije en geconcentreerde geest.
Ervaar ongeëvenaarde duurzaamheid en kwaliteit
Ons bureau is gemaakt van 100% gemelamineerd spaanplaat en is gemaakt om lang mee te gaan. De dikte van 18 mm zorgt voor stabiliteit en stevigheid, zodat je met een gerust hart kunt studeren. Investeer in een bureau dat je jarenlang zal vergezellen op je educatieve reis.
Technische details:
- Materiaal: 100% gemelamineerd spaanplaat
- Dikte: 18mm
- Totale afmeting bureau: Breedte: 140 cm, Hoogte: 153. 8 cm, diepte: 60 cm
- Afmetingen boekenplank: Breedte: 97. 7 cm, hoogte: 78. 8 cm, diepte: 20 cm
- Hoogte bureau: 75 cm
- Kleur: Wit en Cordoba
Verbeter je studeerruimte met ons Scandinavisch bureau en creëer een omgeving die productiviteit, focus en inspiratie stimuleert. Bestel nu en ervaar de perfecte mix van stijl en functionaliteit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob