Bureau Dover met lade - wilde eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Dover met bureaublad in wilde eik decor en zwart gepoedercoat metalen frame. Uitgerust met een lade en open vak.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureautafels |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000095139 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 58,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureau Dover voldoet aan alle verwachtingen van wie houdt van een industrieel interieur. Het bureaublad is uitgerust met een lade en een open vak waarin je allerlei kleine spullen, maar bv. ook je laptop kan opbergen. Het bureaublad is afgewerkt met een wilde eik decor. Het frame is gemaakt van zwart gepoedercoat staal, wat de industriële look helemaal afmaakt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob