Keukentrolley Dover 60cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Keukentrolley Dover 60cm - zwart
€ 69,95
€ 106,00
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Barmeubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000072130 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Dover keukentrolley is een praktische oplossing om extra opbergruimte te creëren in je keuken of woonkamer. Je kan er bijvoorbeeld een minibar van maken of gebruiken om kookpotten op te plaatsen, zodat je plaats bespaart op de eettafel. Deze keukentrolley is gemaakt uit metaal afgewerkt met een zwarte poedercoating en beschikt over een glazen tafelblad.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's