Rek Dover 37cm, 3 legplanken - zwart/wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Rek Dover, gemaakt uit metaal afgewerkt met zwarte poedercoating en legplanken uit wilde eik decor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Wilde Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000080037 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 37,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 119,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Dover-collectie bestaat uit meubelen geïnspireerd door de industriële stijl en die gemakkelijk te onderhouden zijn. Dit Dover rek is ruim en uitgerust met drie legplanken. Je kan er gemakkelijk al je boeken in opbergen, maar ook decoratiestukken in plaatsen om je kamer in te kleden. Dit rek is gemaakt uit zwart gepoedercoat metaal en beschikt over legplanken uit wilde eik decor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob