Tv-meubel Dover 140cm 2 deuren 1 lade - zwart/wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Dover 140cm 2 deuren 1 lade - zwart/wilde eik
€ 287,40
€ 479,00
Kleur
Veilig betalen
Tv-meubel Dover met 2 deuren en lade in wilde eikdecor en pootjes uit metaal. Gemaakt van zwart gelakt MDF.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Wilde Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000081691 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 140,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen uit de Dover collectie richt je je huis in volgens de laatste trends. Dit tv-meubel is gemaakt van zwart gelakt MDF en heeft 2 deuren en een lade met een wilde eikdecor. De pootjes van het meubel zijn uit zwart gepoedercoat metaal. Boven de lade vind je ook een open vak met aan de achterkant een opening voor kabels.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's