Bureau Gelincik - 100% MELAMINE - Wit - 130 x 74 x 94 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| PC-geschikt | Nee |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG746JUG3807 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 74,00 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 130,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Transformeer je studeerruimte met het moderne en stijlvolle bureau.
Ben je het zat om te studeren in een rommelige en inspiratieloze ruimte? Upgrade je studieruimte met ons strakke en eigentijdse bureau. Dit bureau is ontworpen met zowel functionaliteit als esthetiek in gedachten en zal een revolutie teweegbrengen in de manier waarop je werkt en studeert.
Creëer een inspirerende omgeving
Met zijn effen kleur en moderne ontwerp voegt ons bureau een vleugje verfijning toe aan elke kamer. De strakke lijnen en minimalistische stijl creëren een rustgevende sfeer, zodat je je kunt concentreren op je taken. Zeg vaarwel tegen afleidingen en hallo tegen productiviteit!
Voldoende opbergruimte voor organisatie
We begrijpen het belang van een goed georganiseerde werkplek. Daarom is ons bureau voorzien van talloze planken, zodat je veel opbergmogelijkheden hebt voor je boeken, schrijfgerei en andere benodigdheden. Houd alles binnen handbereik en verspil nooit meer tijd aan het zoeken naar je materiaal.
Maximaliseer je ruimte
Ons bureau biedt niet alleen veel opbergruimte, maar kan ook aan de muur worden bevestigd, zodat je waardevolle vloerruimte bespaart. Of je nu een klein studeerhoekje hebt of een ruime kamer, dit bureau is veelzijdig genoeg om in elke indeling te passen. Zeg vaarwel tegen rommel en hallo tegen een ruime en georganiseerde studieruimte.
Duurzaam gebouwd
Wij geloven in het leveren van producten van de hoogste kwaliteit aan onze klanten. Ons bureau is gemaakt van 100% gemelamineerd spaanplaat, wat duurzaamheid en een lange levensduur garandeert. Dit bureau is gemaakt om de ontberingen van dagelijks gebruik te doorstaan, zodat je er jarenlang plezier van kunt hebben.
Technische details:
- Materiaal: 100% gemelamineerde spaanplaat
- Dikte: 18 mm
- Breedte: 130 cm
- Hoogte: 74 cm
- Diepte: 94 cm
- Kleur: Wit
- Concept: Effen Kleur, Modern - Nieuw
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob