Bureau Infino met 3 lades - eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Infino met tafelblad van 121 x 55 cm en 3 zwarte lades. Gemaakt uit spaanplaat met eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Hoogte werkblad | 74.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6439BURE |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 121,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geniet van de opbergruimte van het bureau Infino. De drie zwarte lades met zwarte handgrepen zijn 35 cm lang en 31 cm diep. Het tafelblad meet 121 op 55 cm en creëert een ideale thuiswerkplaats. Het bureau is gemaakt in spaanplaat met eikdecor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot