Bureau Jupiter 110 cm 3 lades - wit/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Jupiter met 3 lades in het wit met zwarte metalen poten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.9 |
| Hoogte werkblad | 77.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Secretaire |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000017986 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,10 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Wens je in de slaap- of woonkamer een bureautafel te integreren? Dan is deze compacte sidetable een goede oplossing! De witte sidetable heeft pootjes uit metaal en 3 lades, waarin je allerlei bureauaccessoires kunt opbergen. Je hebt enkel nog een bijpassende bureaustoel nodig, deze vind je vast en zeker ook op onze site!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob