Bureautafel London 140cm - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Antracietkleurige bureautafel London uit spaanplaat. Optioneel: ladeblok
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.8 |
| Hoogte werkblad | 75 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureautafels |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VILDBU1480 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Aan deze antracietkleurige bureautafel uit de London-reeks van het merk Vipack kun je in alle rust werken of studeren. De bureautafel is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat en is erg stevig. Plaats de bijpassende ladeblok onder of naast het bureau om opbergruimte te creëren. Dit bureau is eenvoudig te monteren met behulp van de meegeleverde montagefiche.
Specificaties:
- Bureaublad: 140 x 65 cm
- Hoogte bureaublad: 75 cm
- Beenruimte: L 133 x H 72,5 x D 58 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack