Bureau Matthijs met kantelbaar werkblad - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Matthijs uit MDF en metaal. Verstelbaar in hoogte, kantelbaar blad en verschillende opbergmogelijkheden.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31 |
| Hoogte werkblad | 63 |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 93 |
| Minimum hoogte cm | 63 |
| Verstelbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Tekentafel |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL99800670 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 72,50 cm |
| Lengte Product - cm | 118,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 63,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit ontzettend veelzijdige bureau voldoet aan al jouw eisen! Het is namelijk uitgerust met:
-een kantelbaar blad
-een magnetische metalen rand
-een magnetische metalen rand met meetlat (1-100 cm)
-een vak om boeken en andere spullen in op te bergen
-een vakje voor schrijfgerei in 3 verschillende kleuren: wit, roze en groen
-houder voor boekentas, kan aan beide kanten gemonteerd worden
Je kan het bureau bovendien verstellen in de hoogte (63 - 93 cm), waardoor je er jarenlang plezier aan beleeft. Het is vervaardigd uit MDF.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink