Bureaustoel Lysander - grijs/ zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureaustoel Lysander - grijs/ zwart
€ 251,10
€ 279,00
Veilig betalen
Bureaustoel Lysander, gemaakt van polyurethaan en textiel. Voorzien van wieltjes en armleuningen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16.55 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 66 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 68 |
| Maximum hoogte cm | 57 |
| Minimum hoogte cm | 47 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL99803263 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 66,00 cm |
| Lengte Product - cm | 68,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 108,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Lysander bureaustoel past zowel in een kantoor als thuis dankzij haar simpele maar toch moderne uitstraling. Deze bureaustoel is bekleed met kunstleer. Uitgerust met wieltjes en armleuningen maar ook gevuld met polyurethaan schuim garandeert deze stoel jou het beste zitcomfort.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink
Het merk Inter Link werd in juli 1960 opgericht door Wolfgang Link en zijn vrouw Helga in het Duitse Straubenhardt. In 1994 verhuisde het bedrijf zijn hoofdkantoor naar het Franse Seltz (Elzas), vanwaar het nu nog steeds al zijn activiteiten aanstuurt. Inter Link is gespecialiseerd in zelfbouwmeubelen die naast praktisch en duurzaam ook erg betaalbaar zijn. In onze shop vind je maar liefst ruim 500 producten van Inter Link in landelijke, moderne en industriële stijl. Zo vindt iedereen hier ongetwijfeld zijn gading!
Bekijk alle producten van Interlink ->
Productvragen
Close in
's