Commode Debby 2 deuren en 2 lades - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Debby met 2 deuren en 2 lades. Gemaakt uit witte spaanplaat met decor van sonoma eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-36-104-V0 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Aan opbergruimte geen gebrek met de Debby-reeks! Die bestaat uit meerdere commodes van verschillende formaten en ontwerpen. Alle kasten zijn gemaakt uit spaanplaat, qua afwerking kan je kiezen tussen betondecor en een decor van sonoma eik. Langs de linkerkant van deze commode is er een draaideur met vanbinnen een legplank. Rechts beschik je over twee lades en een draaideurtje.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob