Commode Debby 2 deuren en 4 lades - wit/sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Debby met 2 deuren en 4 lades. Gemaakt uit witte spaanplaat met decor van sonoma eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-36-105-68 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Aan opbergruimte geen gebrek met de Debby-reeks! Die bestaat uit meerdere commodes van verschillende formaten en ontwerpen. Alle kasten zijn gemaakt uit spaanplaat, qua afwerking kan je kiezen tussen betondecor en een decor van sonoma eik. Deze commode heeft twee draaideuren waarachter zich telkens een legplank bevindt. In het midden zijn er twee kleine en twee grotere lades.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob