Commode Dover 80cm 3 deuren & 2 lade - zwart/wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Dover, uitgerust met 3 deuren en 2 legplanken. Gemaakt uit MDF en metaal, afgewerkt met zwarte poedercoating en wilde eikdecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000083431 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 103,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het Dover-assortiment van zorgvuldig geselecteerde materialen is gemakkelijk te onderhouden. Dit gamma met exclusieve designrechten is het perfecte accent om kamers met stijl af te werken. Deze meubelen hebben de persoonlijkheid om met vele inrichtingsstijlen gecombineerd te worden. Ze hebben een opvallend houteffect en worden allemaal ondersteund door een metalen onderstel met een poedercoating. Deze commode is uitgerust met 3 deuren, 2 lades en 3 legplanken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob