Commode East 3 lades - donkere eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode East met 3 lades. Gemaakt uit spaanplaat met donkere eik decor en zwarte metalen handgrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 54 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3J160 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 123,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Commode East is een ladekast van 123 cm lang, 80 cm hoog en 45 cm diep. De kast bestaat grotendeels uit spaanplaat in donkere eik decor. Boven elke lade is er een matzwarte stalen handgreep die zorgt voor een eigentijdse look en die er bovendien voor zorgt dat je de lades gemakkelijk kan openen. Ze zijn daarnaast voorzien van een soft close-systeem. De panelen zijn 25 mm dik en dragen bij aan de stevigheid van de commode.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami