Commode Jakob 120cm 2 deuren & 4 lades - sonoma eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Jakob, gemaakt uit spaanplaat in sonoma eikdecor en wit. De kast is uitgerust met 2 deuren en 4 lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2354 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
In deze Jakob-reeks werd gekozen voor een licht te verteren combinatie van sonoma eikdecor en strak wit. Het dressoir in kwestie is symmetrisch opgebouwd en ingedeeld. De kast is uitgerust met 4 deuren en 2 lades. Daarachter zijn voldoende legplanken voorzien om je serviesgoed, boeken, accessoires of andere spullen op te bergen. De lades zijn voorzien van metalen geleiders, de pootjes en handgrepen zijn uit kunststof vervaardigd. Het meubel is opgebouwd uit stevige spaanplaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori