Schoenenkast Jakob 70cm 4 deuren & 1 lade - wit/artisan eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Jakob, gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en wit. De kast is uitgerust met 4 deuren en 1 lade.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 48 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2859 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 185,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
In deze Jakob-reeks werd gekozen voor een licht te verteren combinatie van artisan eikdecor en strak wit. De schoenenkast in kwestie is symmetrisch opgebouwd en ingedeeld. De kast is uitgerust met 4 deuren en 1 lade. Daarachter zijn voldoende legplanken voorzien om eenvoudig je schoenen weg te kunnen bergen. Evengoed kan je de kast gebruiken als een opbergkast voor andere spullen. De lades zijn voorzien van metalen geleiders, de pootjes en handgrepen zijn uit kunststof vervaardigd. Het meubel is opgebouwd uit stevige spaanplaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori