Commode Kalas 125cm met 1 deur & 4 lades - bruin/grijs

Stapelkorting:
meer kopen = meer korting!
De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.
Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.
Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.
- 10% korting vanaf 2 meubels
- 15% korting vanaf 3 meubels
- 20% korting vanaf 4 meubels
Commode Kalas, gemaakt uit spaanplaat in een decor van chalethout en betonoxide. Het meubel is uitgerust met 1 draaideur en 4 schuiflades.
Lees meer
Veilig betalen
Productinformatie
Montage vereist | Ja |
Samenstelling | 1 deur, 4 lades |
Soft Close | Nee |
Hout/look | Beton |
Kledingroede | Nee |
Spiegel | Nee |
Aantal deuren | 1 |
Aantal lades | 4 |
Aantal legplanken | 1 |
Met verlichting | Nee |
Met wielen | Nee |
Type kast | Halfhoge kast |
Type deur | Draaideur |
Open rug | Nee |
Met slot | Nee |
Merk | Emob |
Te bestellen per [x] stuks | 1 |
SKU-Emob | BGPP-38-091-X7 |
EAN | 5901738028005 |
Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Kleur | Bruin, Betonlook |
Stijl | Industrieel, Vintage |
Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
Aantal pakketten | 2 |
Totaal Gewicht kg | 57 |
Handige en compacte commode Kalas, die perfect past in een industriële, maar rustieke setting in je woon- of slaapkameromgeving. Het meubel uit spaanplaat is uitgerust met 4 schuiflades en 1 draaideur. Achter die deur is daarnaast nog een ruime legplank voorzien, zodat al je spullen eenvoudig opgeborgen kunnen worden. Het houtdecor, dat doet denken aan een chalet in de bergen (Alpine Lodge), heeft een mooie, grofkorrelige structuur. Samen met het betonoxidedecor van de deur en de donkerkleurige handgrepen, zorgt dit voor een geslaagde mix van stijlen. Ontdek ook de andere meubelen van de Kalas-collectie bij Emob!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
