Commode Leontien 2 draaideuren en 4 lades-Kronberg eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Leontien is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in mat wit en Kronberg eikdecor en heeft grijze kunststoffen handgrepen. De kast bestaat uit 2 draaideuren, 4 lades en 2 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB233176 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 36,30 cm |
| Lengte Product - cm | 113,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Kunststof, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 2 |
Ga voor een moderne look met zachte natuuraccenten door te opteren voor commode Leontien. Deze commode beschikt met zijn 4 lades en 2 draaideuren met daarachter 4 opbergvakken over voldoende opbergcapaciteit voor het wegbergen van glazen en tafeldecoratie of puzzels en gezelschapsspelletjes. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA