Commode Motaca 80cm, 2 deuren - wit/eik decor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Commode Motaca 80cm, 2 deuren - wit/eik decor
€ 155,00
€ 172,00
Veilig betalen
Commode Motaca, gemaakt uit spaanplaat en bedrukt met een "jungle" patroon. Uitgerust met twee deuren.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Diagone |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTE27010 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze commode van de Motaca-collectie is ruimtebesparend en ideaal voor kleine ruimtes zoals een entree of een gang. De commode is gemaakt uit spaanplaat en bedrukt met een "jungle" patroon. De deuren zijn afgewerkt met ronde handvatten in zwart zamak. De Motaca-commode meet 80 cm lang, 36 cm breed en 77 cm hoog.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Diagone
In 1960 begonnen Patrice en Annick Gautier aan een geweldig avontuur: het opstarten van het merk Diagone. Wat begon bij een duidelijk doel, het ontwerpen van duurzame kinderbedden, begon al snel te groeien. Met een passie voor duurzaamheid en creativiteit maakt Diagone meubels voor het hele huis. De meubels worden gemaakt uit stevig materiaal zoals hout, die garanderen dat jouw meubels lang zullen meegaan. Ontdek dit modern en authentiek merk op Emob!
Bekijk alle producten van Gautier - Diagone ->
Productvragen
Close in
's