Commode Soren 116x48x81cm 3 lades - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Soren 116x48x81cm uit spaanplaat en MDF. Met 3 lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3D160 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 116,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de goudkleurige eiklook en de metalen details zorgt de collectie Soren voor een warme en eigentijdse sfeer in de slaapkamer. Deze commode bestaat uit spaanplaat en MDF met metalen handgrepen. De kast is voorzien van 3 lades waarin je allerlei zaken netjes kan opbergen zoals bedlinnen, ondergoed of sokken. Zo geniet je van een opgeruimde slaapkamer. Bekijk ook de andere producten uit het gamma Soren en stel je slaapkamer samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami