Commode Ultima 74x35x112cm met 2 deuren - sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Ultima 74x35x112cm uit spaanplaat met afwerking in imitatie-eik. Met twee deuren
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-38-002-66 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 74,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 112,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Waar in huis je ook extra opbergruimte kan gebruiken, de reeks Ultima biedt de oplossing. Deze commode is gemaakt uit spaanplaat, afgewerkt in eikdecor. De rustige kleur en het klassieke ontwerp zorgen ervoor dat dit kastje in elk interieur past. Achter de twee deuren zijn in totaal drie legplanken voorzien, zodat u voldoende opbergruimte hebt om allerlei zaken op te bergen. Bekijk ook de andere kasten uit het gamma Ultima en vind de beste opbergoplossing voor jou.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob