Deense ovale eettafel met keramisch blad - Fossil Black
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Deense ovale eettafel met keramisch blad - Fossil Black
€ 599,00
€ 661,00
Veilig betalen
Stijlvolle en praktische Deense ovale eettafel met gemakkelijk te onderhouden keramisch blad, stevig stalen frame. 180 cm breed.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 62.5 |
| Aantal personen | 6 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-4560-86 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De eettafel Spider Danish ovaal 180 cm in Ceramic fossil black is een prachtige aanvulling voor elke eetkamer. Het keramische blad in grijze natuursteenlook met witte en goudkleurige aderen voegt een vleugje elegantie toe, terwijl het stevige spider frame van gepoedercoat staal zorgt voor stabiliteit en een moderne touch. Het eenvoudige onderhoud en de krasbestendige eigenschappen van keramiek maken deze tafel niet alleen stijlvol maar ook praktisch in gebruik. Upgrade je eetervaring met dit mooie en functionele stuk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's