Draaibare eetkamerstoel Tilda stof - antraciet/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Draaibare eetkamerstoel Tilda met zwart onderstel in gepoederlakt staal en antracietkleurige bekleding.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 46.5 |
| Zitdiepte | 40 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000100722 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 46,50 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze comfortabele Tilda stoel bestaat uit een zwart onderstel in gepoederlakt staal en is bekleed in antracietkleurige stof. De kuipvorm en zachte stof doen deze stoel perfect passen in een Scandinavisch interieur. Een handige eigenschap is dat deze stoel draaibaar is. Toch niet helemaal wat je zoekt? De Tilda collectie biedt een ruim assortiment aan stoelen in verschillende materialen en kleuren. Ontdek ze allemaal in de webshop!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob