Dressoir Axel 120cm 3 deuren 2 lades - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Axel met 3 deuren, 2 laden en 2 legplanken. Gemaakt van spaanplaat met eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 39 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA5885E3PT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 39,60 cm |
| Lengte Product - cm | 119,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dressoir Axel biedt je heel wat extra opbergruimte voor een fijn prijsje. Deze dressoir is gemaakt van spaanplaat met eikdecor en past dankzij deze neutrale kleur en de grijze handgrepen in elk interieur.
Dressoir Axel beschikt zowel links als rechts over een opbergkastje met deur en legplank. In het midden beschik je over 2 laden en een kleinere opbergruimte met deur.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot