Dressoir Dover 120cm 1 deur & 3 lades - zwart/wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Dover, uitgerust met 1 deur en 3 lades. Gemaakt uit MDF en metaal, afgewerkt met zwarte poedercoating en wilde eikdecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Wilde Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000083439 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het Dover Dressoir is geïnspireerd door de industriële stijl dankzij de combinatie van het zwart gepoedercoat metaal en het wilde eikdecor. Dit dressoir is uitgerust met één deur en drie lades. Het leuke aan dit dressoir is dat er geen handvaten aanwezig zijn en het dressoir mooi effen lijkt. Combineer dit dressoir met de andere dressoirs van de Dover-collectie om een mooi geheel te creëren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob