Dressoir Iris | 220 x 48 x 80 cm | Brown Oak
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Iris met 3 laden, 3 deuren en 3 legplanken, afgewerkt in melamine met grijze eik decor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 109.85 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1110 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 220,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 4 |
De meubelen van de Iris-collectie geven jouw eetkamer een tijdloze uitstraling. De meubelen hebben een sober design en betonlook, waardoor deze serie bij vrijwel elke woningstijl past.
Deze dressoir bestaat uit 3 laden en 3 deuren met daarachter telkens een legplank. De kast is gemaakt van spaanplaat en werd afgewerkt in hoogwaardig melamine.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman