Eetkamerstoel Ariba met metalen poten - lichtgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Ariba met metalen poten - lichtgrijs
€ 85,95
€ 96,00
Kleur
Veilig betalen
Stoel 'Ariba' in lichtgrijze stof met metalen poten. H 80 x B 51 x D 61 cm. Comfortabel en stijlvol.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 51 |
| Zithoogte | 49 |
| Zitdiepte | 41 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9020-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 61,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De stoel 'Ariba' is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur met zijn lichtgrijze stoffen bekleding en metalen poten. Met een hoogte van 80 cm, een breedte van 51 cm en een diepte van 61 cm, biedt deze stoel comfort en elegantie in één. De moderne uitstraling van de 'Ariba' stoel maakt het een perfecte keuze voor elke ruimte, van de eetkamer tot de studeerkamer. Upgrade je interieur met deze prachtige en duurzame stoel en geniet van het comfort en de stijl die het te bieden heeft. Maak je huis compleet met de 'Ariba' stoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's