Eetkamerstoel Brooke - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Brooke - beige
€ 159,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle Brooke eetkamerstoel in beige stof met tuftings, duurzaam zwart stalen onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 50 |
| Zitdiepte | 40 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000107639 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Brooke eetkamerstoel in Monza stof beige met een onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal is een stijlvolle en comfortabele toevoeging aan elke eetkamer. Met tuftings op de rugleuning biedt deze stoel zowel ondersteuning als elegantie. Het duurzame stalen onderstel zorgt voor stabiliteit, terwijl de zachte stoffen bekleding een vleugje luxe toevoegt. Met zijn moderne ontwerp en hoogwaardige materialen is de Brooke eetkamerstoel de perfecte keuze voor wie zijn eetkamerervaring wil verbeteren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's