Eetkamerstoel Dani - zwart velours
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Dani - zwart velours
€ 145,00
€ 225,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle Dani eetkamerstoel met armleuning in zwart velours. Met een onderstel van ruw gepoedercoat staal voor duurzaamheid.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.55 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 44.5 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 47 |
| Hoogte armleuning | 18 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000104977 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 59,50 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Velours Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Dani eetkamerstoel met armleuning is een stijlvolle en comfortabele zitoptie voor je eetkamer. Deze stoel is bekleed met velours in een strakke zwarte kleur en voegt een vleugje elegantie toe aan elke kamer. Het onderstel is gemaakt van duurzaam matzwart ruw gepoedercoat staal, wat zorgt voor stabiliteit en een lange levensduur. Met zijn ergonomische ontwerp en armleuningen voor extra ondersteuning is deze stoel perfect voor lange diners of bijeenkomsten. Verbeter je eetervaring met de Dani eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's