Stoel Dani - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Grijze stoel Dani met armleuningen en fijne matzwarte poten uit gepoedercoat metaal.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 47 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000085986 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 56,00 cm |
| Lengte Product - cm | 59,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak het jezelf comfortabel aan de eettafel met deze luxe stoelen van de Dani-collectie. De stoelen zijn voorzien van armleuningen en zijn bekleed met een zachte grijze stof. De fijne matzwarte poten zijn gemaakt van gepoedercoat metaal en zorgen ervoor dat het geheel niet te zwaar maar net heel stijlvol oogt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob