Eetkamerstoel Edina - stof en staal - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Edina - stof en staal - beige
€ 109,00
€ 153,00
Kleur
Veilig betalen
Met comfortabele Basel-stof in beige en een stevig onderstel van mat zwart staal. Perfect voor elke eetruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.25 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 47.5 |
| Zitdiepte | 47 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000100437 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Edina eetkamerstoel in beige stof met een mat zwart ruw gepoedercoat stalen onderstel is de perfecte mix van stijl en duurzaamheid. De elegante stoffen bekleding voegt een vleugje verfijning toe aan elke eetkamer, terwijl het stevige stalen onderstel voor langdurige stabiliteit zorgt. Met zijn strakke ontwerp en neutrale kleurenpalet past deze stoel moeiteloos bij verschillende interieurstijlen. Of je nu een etentje geeft of geniet van een rustige maaltijd thuis, de Edina eetkamerstoel biedt zowel stijl als comfort. Upgrade je eetervaring met deze stijlvolle en functionele stoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's