Eetkamerstoel Edina - stof en staal - donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Edina - stof en staal - donkergrijs
€ 109,00
€ 153,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle eetkamerstoel Edina in donkergrijze stof met duurzaam zwart stalen onderstel. Comfortabel en modern ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.25 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 47.5 |
| Zitdiepte | 47 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109140 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Edina eetkamerstoel in donkergrijze stof met een onderstel van mat zwart ruw gepoedercoat staal is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke eetkamer. De stoel heeft een strak ontwerp dat past bij verschillende inrichtingsstijlen. De stof Basel is duurzaam en gemakkelijk schoon te maken, waardoor hij perfect is voor dagelijks gebruik. Het onderstel van de stoel is gemaakt van hoogwaardig staal dat niet alleen stevig is, maar ook bestand tegen slijtage. Met zijn moderne esthetiek en comfortabele zithouding zal de Edina eetkamerstoel zeker elke eetervaring verbeteren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's