Eetkamerstoel Ella - draaibaar - stof - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Ella - draaibaar - stof - beige
€ 115,00
€ 197,00
Veilig betalen
Comfortabele eetkamerstoel met draaifunctie en stijlvol ontwerp. Beige Basel stof en duurzaam zwart onderstel voor langdurig gebruik.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 49.5 |
| Zitdiepte | 44.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000103142 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 54,00 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 78,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Ella eetkamerstoel in Basel stof beige is een stijlvolle toevoeging aan elke eetkamer. Het 4-sterren onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal biedt duurzaamheid en stabiliteit, terwijl de draaifunctie gemak en veelzijdigheid toevoegt. Met zijn strakke ontwerp en comfortabele zitplaatsen is deze stoel perfect voor familiemaaltijden of het ontvangen van gasten. Verhoog je eetervaring met de Ella eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's