Eetkamerstoel Ezra - 50x58x86cm - antractietkleurige stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Ezra - 50x58x86cm - antractietkleurige stof
€ 68,95
€ 118,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle Ezra eetkamerstoel in donkergrijze stof met stevig stalen onderstel. Het ritsdetail voegt moderne flair toe.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 42 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109016 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 58,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Ezra eetkamerstoel in antracietkleurige stof met een onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal met een ritsdetail is een stijlvolle en eigentijdse toevoeging aan elke eetkamer. Het strakke ontwerp en de comfortabele gevoerde zitting maken hem perfect voor lange etentjes of alledaagse maaltijden. De duurzame stalen basis zorgt voor stabiliteit en stevigheid, terwijl het ritsdetail een unieke touch aan de stoel toevoegt. Voeg een vleugje moderne elegantie toe aan je eetkamer met de Ezra eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's