Eetkamerstoel Ezra - 50x58x86cm - terracotta stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Ezra - 50x58x86cm - terracotta stof
€ 68,95
€ 118,00
Kleur
Veilig betalen
Moderne eetkamerstoel Ezra in terracotta stof met zwart stalen onderstel voor een stijlvolle en comfortabele zitervaring.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 42 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109017 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Terracotta |
| Breedte Product - cm | 58,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Ezra eetkamerstoel in terracotta stof is een stijlvolle en praktische toevoeging aan elke eetkamer. Het onderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal, waardoor het een moderne en industriële uitstraling heeft. De stoel heeft ook een ritsdetail, wat een unieke touch aan het ontwerp toevoegt. Met zijn comfortabele zitting en duurzame constructie is de Ezra eetkamerstoel perfect voor dagelijks gebruik. Verfraai je eetkamer met deze moderne en chique stoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's