Eettafel Malta - Ø90x75cm - keramiek en staal - zwart marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Malta - Ø90x75cm - keramiek en staal - zwart marmer
€ 299,00
€ 554,00
Kleur
Veilig betalen
Malta ronde eettafel met strak keramisch blad en duurzaam gepoedercoat stalen onderstel. Ø90x75 cm. Stijlvol en stevig.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.3 |
| Aantal personen | 3 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024140 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Malta ronde eettafel is de perfecte aanvulling voor elk modern huis. Het blad heeft een strak matzwart keramiek ontwerp dat zowel duurzaam als stijlvol is. Het trompetvormige onderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal en biedt stabiliteit en een opvallend visueel contrast. Met een diameter van 90cm en een hoogte van 75cm is deze tafel ideaal voor kleinere eetruimtes. Upgrade vandaag nog je eethoek met de ronde eettafel Malta!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's