Eettafel Mundus 130 x 260 cm - beton/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Mundus in betonlook en zwart, 130x260 cm, met honingraatconstructie op basis van gemelamineerde spaanplaat en vezelplaat met hoge dichtheid uit gerecycleerd hout. Geschikt voor 10 personen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 142.27 |
| Aantal personen | 10 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Maatvoering | 130 x 260cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.613241 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 130,00 cm |
| Lengte Product - cm | 262,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Design, Industrieel, Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 4 |
Mundus is een gedurfd stuk bij uitstek, waar hemelse geometrie samenkomt met strengheid en duurzaamheid. Mundus is een tafel voor dagelijks gebruik, met een centrale voet in plaats van de traditionele vier poten, die nog meer ruimte biedt voor extra gasten. Deze modulaire eettafel is gemakkelijk uit te breiden door er zoveel sets van 4 vierkanten met onderstel aan toe te voegen als je wilt. Deze tafel is hierdoor niet alleen geschikt voor in de eetkamer maar ook in vergaderzalen zal hij zeker zijn nut bewijzen. Bekijk de volledige collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome