Eettafel Mundus 130 x 260 cm - hoogglans wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 107.8135 |
| Aantal personen | 10 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Maatvoering | 130 x 260cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.613180 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Hoogglans wit |
| Breedte Product - cm | 130,00 cm |
| Lengte Product - cm | 262,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel, Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 3 |
Mundus is een gedurfd stuk bij uitstek, waar hemelse geometrie samenkomt met strengheid en duurzaamheid. Mundus is een tafel voor dagelijks gebruik, met een centrale voet in plaats van de traditionele vier poten, die nog meer ruimte biedt voor extra gasten. Deze modulaire eettafel is gemakkelijk uit te breiden door er zoveel sets van 4 vierkanten met onderstel aan toe te voegen als je wilt. Deze tafel is hierdoor niet alleen geschikt voor in de eetkamer maar ook in vergaderzalen zal hij zeker zijn nut bewijzen. Bekijk de volledige collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome