Eettafel Sigma - 150x80x76cm - grenendecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Rechthoekige eettafel Sigma 150x80x76cm uit spaanplaat met afwerking in grenendecor met zwarte metalen poten.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26.4 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDY0153000185 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Sigma eettafel is de perfecte mix van industrieel design en natuurlijke warmte. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in dennenhoutdecor en zwarte metalen poten. De twee sledepoten stralen zowel robuustheid als elegantie uit. Met een tafelblad van 150x80cm biedt de tafel plaats voor vier tot zes personen. Ideaal voor gezellige diners met familie en vrienden. Ontdek al onze eettafels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob