Fluwelen stoel Tilda met schuine poten - grijs/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Fluwelen stoel Tilda met schuine poten - grijs/zwart
€ 129,00
€ 173,00
Kleur
Veilig betalen
Verbeter je eetervaring met de stijlvolle Tilda stoel in donkergrijs velours. Met een strak onderstel van zwart rubberhout.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 46.5 |
| Zitdiepte | 40 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACTH000020022 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 53,00 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Stof, Velours Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Tilda eetkamerstoel in donkergrijs velours met een onderstel mat zwart NC gelakt rubberhout is de ultieme combinatie van stijl en comfort. Het strakke ontwerp en de hoogwaardige materialen maken deze stoel de perfecte aanvulling voor elke eetkamer. De stof is niet alleen duurzaam en gemakkelijk schoon te maken, maar voegt ook een vleugje verfijning toe aan elke ruimte. Het rubberhouten onderstel met een matzwarte afwerking ziet er niet alleen geweldig uit, maar is ook extreem stevig en gebouwd om lang mee te gaan. Verbeter je eetervaring vandaag nog met de Tilda eetkamerstoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's