Plooibare ottoman Setti groot - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte plooibare poef Setti, groot model, ook te gebruiken als opbergmand.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | IL99200425 |
| Gewicht in kg per stuk | 6.55 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Materiaal onderstel | MDF |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Met armleuning | Nee |
| Met rugleuning | Nee |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Draaibaar | Nee |
| Type bank | Poef |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 76,00 cm |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Stijl | Modern |
Deze grote plooibare poef is ideaal voor wie houdt van multifunctionele meubelen en accessoires. Je kan deze poef namelijk ook gebruiken als opbergdoos. Dit witte accessoire is gemaakt van MDF en is overtrokken met PU. Ook beschikbaar in andere kleuren en afmetingen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink