Halbankje Alfie - 80x35x45cm - massief dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Halbankje Alfie - 80x35x45cm - massief dennenhout
€ 91,95
€ 136,00
Veilig betalen
Halbankje Alfie 80x35x45cm uit massief dennenhout met een zitting in papieren vlechtwerk.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 80 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 35 |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Bankje |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Rotan |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108043 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Alfie bank is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elk interieur. Gemaakt van gebroken wit vlechtwerk en een basis van gelakt grenenhout, heeft dit bankje een gevlochten patroon dat een vleugje elegantie toevoegt aan elke kamer. Met afmetingen van 80x35x45 cm is dit bankje de perfecte maat voor gebruik in de entree, woonkamer of slaapkamer. De duurzame constructie zorgt voor jarenlang gebruik, terwijl het tijdloze ontwerp bij elke stijl past. Voeg extra zitplaatsen of een decoratief tintje toe aan je huis met het Alfie bankje.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's