Hangkast Brisa - 70x27x80cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hangkast 70x27x80cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee deuren en twee legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer hangkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0101002460 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 27,10 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef jouw badkamer of wasruimte een opgeruimde en moderne uitstraling met de kasten Brisa. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De witte kleur past in elke interieurstijl. Achter de twee deuren zijn twee legplanken voorzien waardoor je opbergruimte hebt voor bijvoorbeeld wasmiddel, poetsbenodigdheden of andere spullen. Combineer met de wasmachinekast Brisa en creëer een functionele en georganiseerde wasruimte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob