Hanglamp Donna 2xØ60cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Metalen hanglamp Donna met 2 lampenkappen met een diameter van 60cm. Geschikt voor led-lichtbronnen E27 (niet inbegrepen).
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.5 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7997-76 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Industrieel |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 142,00 cm |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Kleur | Antraciet |
| Aantal pakketten | 1 |
Hanglamp Donna bestaat uit 2 metalen lampenkappen met een
diameter van 60 cm. De lampenkappen hebben aan de binnenkant dezelfde afwerking
als aan de buitenkant, wat het licht mooi weerkaatst in de kappen en zorgt voor
een mooie lichtval op de eettafel. Elke lampenkap is in hoogte verstelbaar tot
150 cm. Hanglamp Donna is geschikt voor 2 led-lichtbronnen E27 (niet
inbegrepen).
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob