Hanglamp Punch 3xØ25
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hanglamp Punch met 3 bolvormige, geperforeerde lampenkappen (Ø25 cm). Gemaakt van metaal. Fitting E27.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.85 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8098-56 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Aantal pakketten | 1 |
Hanglamp Punch is uitgevoerd in metaal. Deze lamp bestaat uit 3 bolvormige, geperforeerde lampenkappen (Ø25 cm). Dankzij de gaatjes wordt er een sfeervol licht verspreid over de ruimte.
Dit model is ook verkrijgbaar in een model met 1 grote lampenkap.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob