Hanglamp Punch 3xØ32
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hanglamp Punch met 3 geperforeerde lampenkappen in de vorm van een trechter. Gemaakt van metaal. Fitting E27.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.1 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8091-56 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 135,00 cm |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Aantal pakketten | 1 |
Hanglamp Punch is uitgevoerd in metaal. Deze lamp bestaat uit 3 bruine geperforeerde lampenkappen in de vorm van een trechter. Dankzij de gaatjes wordt er een sfeervol licht verspreid over de ruimte.
Dit model is ook verkrijgbaar in een model met 2 lampenkappen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob